Kompetens och engagemang som ger resultat

Kontakt

Örebrokontoret

Bettorpsgatan 12 C
703 69 Örebro

Tel 019-18 38 50
Fax 019-31 21 25

Peter Lindbladh

Auktoriserad revisor
Tel 019-18 38 57
Mobil 070-697 79 99
E-post peter.lindbladh@lr-revision.se

Ulf Ludvigsson

Auktoriserad redovisningskonsult
Tel 019-18 38 54
Mobil 070-231 99 59
E-post ulf.ludvigsson@lr-revision.se

Thomas Allard

Auktoriserad revisor
Tel 019-18 38 53
Mobil 073-545 33 79
E-post thomas.allard@lr-revision.se

Sandra Duvdahl

Redovisningskonsult
Tel: 019-10 38 52
Epost: sandra.duvdahl@lr-revision.se

Eva Edström

Auktoriserad redovisningskonsult
Tel 019-183852
Mobil 0705-320745
E-post eva.edstrom@lr-revision.se

Jens Forneng

Auktoriserad revisor
Tel 019-183859
Mobil 070-996 48 11
E-post jens.forneng@lr-revision.se

Louise Hagberg

Redovisningskonsult
Tel: 019-765 23 21
Mobil: 0735-40 99 18
E-post louise.hagberg@lr-revision.se

Ann-Charlotte Larsson

Löneadministratör/Redovisningskonsult
Tel 019-18 38 50
Mobil 0738-19 14 02
E-post ann-charlotte.larsson@lr-revision.se

Robert Larsson

Redovisningskonsult
Tel 019-18 38 58
Mobil 0735-96 47 17
E-post robert.larsson@lr-revision.se

Elin Viitanen

Revisorsassistent
Tel 019-765 23 22
E-post elin.viitanen@lr-revision.se

Sara Yttermalm

Administratör
Tel 019-18 38 51
E-post sara.yttermalm@lr-revision.se

Vingåkerkontoret

Hantverksgatan 11
643 30 Vingåker

Tel 0151-13600
Fax 0151-14030

Jonas Lotterberg

Auktoriserad revisor
Tel 0151-136 09
Mobil 070-594 35 91
E-post jonas.lotterberg@lr-revision.se

Linda Söderling

Kontorschef
Tel 0151-136 30
Mobil 070-334 55 40
E-post linda.soderling@lr-revision.se

Jens Forneng

Auktoriserad revisor
Tel 0151-136 00
Mobil 070-996 48 11
E-post jens.forneng@lr-revision.se

Greta Hedlund

Redovisningskonsult
Direktnr 0151-136 03
E-post greta.hedlund@lr-revision.se

Birgitta Larsson

Administratör
Direktnr 0151-136 31
E-post birgitta.larsson@lr-revision.se

Åsa Lindström

Redovisningskonsult
Direktnr 0150-36 55 07
Mobilnr 072-189 32 60
E-post asa.lindstrom@lr-redovisning.se

Erika Nikolai

Auktoriserad redovisningskonsult
Tel 0151-136 34
Mobil 073-028 69 89
E-post erika.nikolai@lr-revision.se

Patricia Pilheden

Redovisningskonsult

Direktnr 0150-36 55 02
Mobilnr 073-640 83 22
E-post patricia.pilheden@lr-redovisning.se

Tomas Schörling

Redovisningskonsult
Tel 0151-136 32
Mobil 0706-22 18 88
E-post tomas.schorling@lr-revision.se

Berivan Tak

Revisorsassistent/Redovisningskonsult
Tel 0151-65 19 30
E-post berivan.tak@lr-revision.se

Samarbetspartner

Vi samarbetar med jurist Lena Koss, från LK Juridiska Byrå AB, för att möta våra kunders behov av juridisk rådgivning.

Lena Koss

Jurist

Mobil 070-190 57 09
E-post lena.koss@lkjuridiskabyra.se

Jurist som jobbar med familje-, avtals- och bolagsjuridisk rådgivning mm.

Aktuellt

Överenskommelsen mellan S,C, L och MP kan sammanfattas vad gäller förslagen som rör företag och företagare.

Läs mer

Redovisning av förmåner i arbetsgivardeklarationen

Läs mer

Stor höjning av skatt på drivmedel, hur man definierar en arbetsplats och regler för dricks mm.

Mycket nyttigt att ta del av i vårt senaste Nyhetsbrev, nr 4!

Ändring av årsredovisningslagen inför 2016 och info om hur revisionsberättelsen påverkas av nya ställningstaganden

Vårt Nyhetsbrev Banker nr 2 2015 hjälper dig reda ut vad som gäller

Skatter och personalliggare i byggverksamhet – få koll på nyligen framlagda budgetpropositionens innehåll

Läs vårt Nyhetsbrev nr 3 2015

Skillnader mellan K2 och K3?

Läs mer i vårt Nyhetsbrev Banker nr 1 2015

Fokus på vårpropositionen och deklarationen

Läs vårt Nyhetsbrev nr 1 2015